Craiova VIP Electroputere

The Grinch 3D DUB
The Grinch 3D DUB

Format: 3D

Rating: AG

Regizori: Yarrow Cheney, Scott Mosier

Actori: Benedict Cumberbatch

Click pe o ora pentru rezervari si bilete

  • 11:30
  • 12:50
  • 14:30
  • 17:20
Elliot the Littlest Reindeer DUB
Elliot the Littlest Reindeer DUB

Format: Normal

Rating: AG

Regizori: Jennifer Westcott

Actori: Josh Hutcherson, Samantha Bee

Click pe o ora pentru rezervari si bilete

  • 11:45
The Nutcracker and the Four Realms 3D DUB
The Nutcracker and the Four Realms 3D DUB

Format: 3D

Rating: AG

Regizori: Lasse Hallström, Joe Johnston

Actori: Keira Knightley, Morgan Freeman, Matthew Macfadyen, Mackenzie Foy

Click pe o ora pentru rezervari si bilete

  • 12:00
  • 13:25
  • 15:10
Creed II
Creed II

Format: Normal

Rating: AP 12

Regizori: Steven Caple Jr

Actori: Sylvester Stallone, Michael B. Jordan, Dolph Lundgren, Florian Munteanu

Click pe o ora pentru rezervari si bilete

  • 12:15
  • 16:50
  • 20:40
Mortal Engines 3D
Mortal Engines 3D

RECOMANDAREA SAPTAMANII

Format: 3D

Rating: AP 12

Regizori: Christian Rivers

Actori: Hugo Weaving, Robert Sheehan, Stephen Lang, Jihae, Hera Hilmar

Click pe o ora pentru rezervari si bilete

  • 13:10
  • 16:10
  • 18:15
  • 20:20
  • 21:20
Robin Hood
Robin Hood

RECOMANDAREA SAPTAMANII

Format: Normal

Rating: AP 12

Regizori: Otto Bathurst

Actori: Taron Egerton, Ben Mendelsohn, Jamie Dornan, Paul Anderson, Jamie Foxx

Click pe o ora pentru rezervari si bilete

  • 13:45
  • 15:50
  • 18:50
  • 20:00
Morometii 2
Morometii 2

Format: Normal

Rating: AG

Regizori: Stere Gulea

Actori: Horatiu Malaele, Dana Dogaru, Iosif Pastina

Click pe o ora pentru rezervari si bilete

  • 14:15
  • 17:40
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D SUB
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D SUB

Format: 3D

Rating: AP 12

Regizori: David Yates

Actori: Katherine Waterston, Johnny Depp, Zoë Kravitz, Ezra Miller, Eddie Redmayne, Jude Law

Click pe o ora pentru rezervari si bilete

  • 14:50
  • 18:00
Widows
Widows

Format: Normal

Rating: N 15

Regizori: Steve McQueen

Actori: Elizabeth Debicki, Carrie Coon, Michelle Rodriguez, Viola Davis

Click pe o ora pentru rezervari si bilete

  • 15:30
The Possession of Hannah Grace
The Possession of Hannah Grace

Format: Normal

Rating: N 15

Regizori: Diederik Van Rooijen

Actori: Shay Mitchell

Click pe o ora pentru rezervari si bilete

  • 16:30
  • 18:30
  • 21:50
The Nutcracker and the Four Realms 3D SUB
The Nutcracker and the Four Realms 3D SUB

Format: 3D

Rating: AG

Regizori: Lasse Hallström, Joe Johnston

Actori: Keira Knightley, Morgan Freeman, Matthew Macfadyen, Mackenzie Foy

Click pe o ora pentru rezervari si bilete

  • 19:15
Second Act
Second Act

AVANPREMIERA

Format: Normal

Rating: AP 12

Regizori: Peter Segal

Actori: Milo Ventimiglia, Vanessa Hudgens, Jennifer Lopez, Leah Remini

Click pe o ora pentru rezervari si bilete

  • 19:40
  • 21:00
The Grinch 3D DUB
The Grinch 3D DUB

Format: 3D

Rating: AG

Regizori: Yarrow Cheney, Scott Mosier

Actori: Benedict Cumberbatch

Click pe o ora pentru rezervari si bilete

  • 11:30
  • 12:50
  • 14:30
  • 17:20
Elliot the Littlest Reindeer DUB
Elliot the Littlest Reindeer DUB

Format: Normal

Rating: AG

Regizori: Jennifer Westcott

Actori: Josh Hutcherson, Samantha Bee

Click pe o ora pentru rezervari si bilete

  • 11:45
The Nutcracker and the Four Realms 3D DUB
The Nutcracker and the Four Realms 3D DUB

Format: 3D

Rating: AG

Regizori: Lasse Hallström, Joe Johnston

Actori: Keira Knightley, Morgan Freeman, Matthew Macfadyen, Mackenzie Foy

Click pe o ora pentru rezervari si bilete

  • 12:00
  • 13:25
  • 15:10
Creed II
Creed II

Format: Normal

Rating: AP 12

Regizori: Steven Caple Jr

Actori: Sylvester Stallone, Michael B. Jordan, Dolph Lundgren, Florian Munteanu

Click pe o ora pentru rezervari si bilete

  • 12:15
  • 16:50
  • 20:40
Mortal Engines 3D
Mortal Engines 3D

RECOMANDAREA SAPTAMANII

Format: 3D

Rating: AP 12

Regizori: Christian Rivers

Actori: Hugo Weaving, Robert Sheehan, Stephen Lang, Jihae, Hera Hilmar

Click pe o ora pentru rezervari si bilete

  • 13:10
  • 16:10
  • 18:15
  • 20:20
  • 21:20
Robin Hood
Robin Hood

RECOMANDAREA SAPTAMANII

Format: Normal

Rating: AP 12

Regizori: Otto Bathurst

Actori: Taron Egerton, Ben Mendelsohn, Jamie Dornan, Paul Anderson, Jamie Foxx

Click pe o ora pentru rezervari si bilete

  • 13:45
  • 15:50
  • 18:50
  • 20:00
Morometii 2
Morometii 2

Format: Normal

Rating: AG

Regizori: Stere Gulea

Actori: Horatiu Malaele, Dana Dogaru, Iosif Pastina

Click pe o ora pentru rezervari si bilete

  • 14:15
  • 17:40
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D SUB
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D SUB

Format: 3D

Rating: AP 12

Regizori: David Yates

Actori: Katherine Waterston, Johnny Depp, Zoë Kravitz, Ezra Miller, Eddie Redmayne, Jude Law

Click pe o ora pentru rezervari si bilete

  • 14:50
  • 18:00
Widows
Widows

Format: Normal

Rating: N 15

Regizori: Steve McQueen

Actori: Elizabeth Debicki, Carrie Coon, Michelle Rodriguez, Viola Davis

Click pe o ora pentru rezervari si bilete

  • 15:30
The Possession of Hannah Grace
The Possession of Hannah Grace

Format: Normal

Rating: N 15

Regizori: Diederik Van Rooijen

Actori: Shay Mitchell

Click pe o ora pentru rezervari si bilete

  • 16:30
  • 18:30
  • 21:50
The Nutcracker and the Four Realms 3D SUB
The Nutcracker and the Four Realms 3D SUB

Format: 3D

Rating: AG

Regizori: Lasse Hallström, Joe Johnston

Actori: Keira Knightley, Morgan Freeman, Matthew Macfadyen, Mackenzie Foy

Click pe o ora pentru rezervari si bilete

  • 19:15
Second Act
Second Act

AVANPREMIERA

Format: Normal

Rating: AP 12

Regizori: Peter Segal

Actori: Milo Ventimiglia, Vanessa Hudgens, Jennifer Lopez, Leah Remini

Click pe o ora pentru rezervari si bilete

  • 19:40
  • 21:00